Отправьте запрос
Разместите предложение
Есть в наличие контейнер,бытовка. Размер: 20 тонн Мариуполь

Мариуполь

27 лютого 04:30

Продажа
23 000 грн

Продам контейнер, который можно использовать как склад, бытовку и т.д. Размер контейнера 20 тонн. В хорошем состоянии, не

Бытовка- контейнер продам( есть в наличие)  Мариуполь

Мариуполь

27 лютого 04:00

Продажа
39 000 грн

Продам контейнер отлично подходящий для использования в виде торговли, сторожки, бытовки и др. Контейнер в отличном состоянии, недавно

Продам 3 контейнера, бытовки 20тонн. Мариуполь

Мариуполь

9 лютого 00:45

Продажа
23 000 грн

Продам три контейнера отлично подходящие в виде склада, бытовки торгового павильона. Все контейнеры в отличном состоянии. Размер 20

Домик-бытовку продам, помощь с доставкой по городу. Мариуполь

Мариуполь

9 лютого 00:30

Продажа
69 000 грн

Продам домик-бытовку, прорабку. Размер 20 ф (2.5*6.0*2.6) Внутри обшит ОСБ-10-12, утеплен, потолок и дверь мин ватой 50-100 мм. Кондиционер,

Продажа размер: 20 тонн, контейнер, бытовка. Мариуполь

Мариуполь

6 лютого 04:45

Продажа
38 000 грн

Продажа! Размер: 20 тонн. Контейнер подходящий для использования под прорабку или бытовку. В отличном состоянии. Возможна доставка. А

Побутівки будівельні у Маріуполі

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: будівельні побутівки,  оренда побутівок Маріуполь,  побутівка в оренду,  вагончики будівельні Маріуполь,  оренда будівельного вагончика

Ми використовуємо Куки!