В наличии контейнер-бытовка 20 тонн. Маріуполь

Маріуполь

19 січня 02:00

Продажа
48 900 грн

В продаже имеются различные контейнера, в хорошем состоянии. Контейнера идеально подходят под прорабки и бытовки. Осуществляем помощь

В продаже контейнер-бытовка. Доставка. Маріуполь

Маріуполь

19 січня 00:00

Продажа
105 000 грн

В продаже бытовка-домик (прорабка). По размерам 20 футовый морской контейнер. (2.5*6.0*2.6) Контейнер внутри обшит, утеплены стенки, потолок и

Производство и продажа баз отдыха, вагончиков, постов охраны, бытовок. Маріуполь

Маріуполь

18 січня 21:00

Продажа
3 900 грн

Производим и продаем дачные домики, бытовки. Бытовки на металлическом каркасе. Стандартный размер (6 * 2,4м * 2,5м), крыша односкатная проф.

Продам контейнер-бытовку. Есть в наличие. Маріуполь

Маріуполь

12 січня 11:00

Продажа
35 000 грн

Продам контейнер который можно использовать под бытовку, магазин, маф, ларек, павильон. В отличном состоянии утеплен ( минвата), обшит

В продаже контейнер-бытовка. Маріуполь

Маріуполь

10 січня 21:00

Продажа
39 000 грн

В продаже имеются 20 футовые контейнера. В идеальном состоянии. Отлично подойдут для бытовок, сторожек и т.д. Осуществляем доставку по

В наличии контейнер 5 тонн. Маріуполь

Маріуполь

8 січня 00:00

Продажа
9 800 грн

В продаже имеется контейнер 5 тонн. В хорошем состоянии, потолок, стены и пол целое. Возможность доставки. За более подробной

В наличии и под заказ контейнера, бытовки и многое другое. Маріуполь

Маріуполь

6 січня 01:00

Продажа

В наличии и под заказ строительные бытовки, дачные домики, посты охраны. Комплектация любая, всё зависит от ваших пожеланий. В наличии:

Изготовления бытовки, контейнер.Принимаем безналичную оплату и нал. Маріуполь

Маріуполь

5 січня 12:00

Продажа

Изготовления и продажа строительной бытовки, посты охраны, домики дачные. По желанию любая комплектация. Делаем на усиленном

Продажа размер: 20 тонн, контейнер, бытовка. Маріуполь

Маріуполь

1 січня 13:00

Продажа
48 900 грн

Продажа! Размер: 20 тонн. Контейнер подходящий для использования под прорабку или бытовку. В отличном состоянии. Возможна доставка. А

Морской контейнера 20 футовый Маріуполь

Маріуполь

31 грудня 09:00

Продажа
25 000 грн

Продам морской контейнер 20 футовый. Каркас, крыша, пол после качественного ремонта. Контейнер хорошего качества, очень

Побутівки будівельні у Маріуполі

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: КПП оренда,  сторожки Маріуполь оренда,  оренда побутівок,  оренда будівельного вагончика,  Маріуполь вагончики

Ми використовуємо Куки!